O mnie


Jestem endokrynologiem, specjalistą chorób wewnętrznych oraz ultrasonografistą. Doświadczenie zawodowe zdobyłem pracując przez wiele lat w Centralnym Szpitalu Klinicznym przy ul. Banacha w Warszawie, początkowo w Zakładzie Medycyny Nuklearnej, a następnie w Klinice Chorób Wewnętrznych i Endokrynologii. Od 2010r prowadzę prywatną praktykę endokrynologiczną. W okresie tym współpracowałem z wieloma renomowanymi firmami medycznymi, ostatnio przede wszystkim z Luxmedem. 

 

Szczególnym obszarem mojego zainteresowania w endokrynologii jest choroba Hashimoto, guzki tarczycy oraz insulinooporność.

 

Oprócz endokrynologii zajmuję się również ultrasonografią, a w szczególności ultrasonografią tarczycy. Znalazło to odzwierciedlenie w wynikach pracy doktorskiej z 2007r pt. „Ultrasonograficzna charakterystyka wola guzkowego w polskiej populacji pacjentów z uwzględnieniem oceny ryzyka procesu nowotworowego”. Przez wiele lat prowadziłem samodzielną pracownię usg przy Klinice Chorób Wewnętrznych i Endokrynologii w szpitalu przy ul. Banacha. W 2014 uczestniczyłem w opracowaniu aktualnych Standardów Polskiego Towarzystwa Ultrasonograficznego dotyczących USG  i biopsji tarczycy.

 

Jestem członkiem Polskiego Towarzystwa Endokrynologicznego oraz European Society of Endocrinology.

 

Kalendarium kwalifikacji zawodowych:

-2009r specjalizacja z zakresu endokrynologii

-2007r doktorat w Akademii Medycznej w Warszawie „Ultrasonograficzna charakterystyka wola guzkowego w polskiej populacji pacjentów z uwzględnieniem oceny ryzyka procesu nowotworowego”

-2004r specjalizacja z zakresu chorób wewnętrznych

-2001r, 2006, 2011r certyfikaty usg Polskiego Towarzystwa Ultrasonograficznego

-2000r specjalizacja I stopnia z zakresu chorób wewnętrznych

-1995r dyplom lekarza Akademii Medycznej w Warszawie (obecnie Warszawski Uniwersytet Medyczny)